Про нас l

Новий житловий комплекс «Ковельська Голландія» - це сучасний та комфортний район, який являється новим проектом будівельної компанії ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», що розташований у затишній частині Ковеля.

Уособлює в собі поєднання сучасних будівельних технологій, вишуканого стилю та зручного планування. Ковельська Голландія – мікрорайон, що включає в себе 5 житлових будинків, які розташовані на території понад 2,5 гектара. Покупцям пропонуються нові квартири від забудовника: одно-, двох-, та трьохкімнатні.

Площа квартир від 44 до 100 м2. Квартири в житловому комплексі спроектовані для максимально комфортного проживання власників: утеплені будинки, індивідуальне опалення, якісні склопакети. Вся територія комплексу буде облаштована з врахуванням потреб жителів: дитячий майданчик, автостоянка, зелена зона для відпочинку, освітлення території.

Перевагою місця розташування Ковельської Голландії являється вже існуюча розвинута інфраструктура району та близькість до основних соціальних об’єктів Ковеля.

Поруч з житловим комплексом знаходиться Школа №11 та дитячий садочок, а також супермаркет Наш край.

a